JAK KUPIĆ SAMOCHÓD UŻYWANY?

Przy kupnie używanego samochodu trzeba uważać na pułapki, których nie należy bagatelizować. Warto być ostrożnym i rozważnym, tak by uchronić się przed oszustwem lub niepotrzebnymi wydatkami. Najlepiej jest korzystać z usług sprawdzonego sprzedawcy samochodów używanych. Warto zainteresować się samochodami używanymi z Białegostoku. Na co zwracać uwagę podczas transakcji?

OSTROŻNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM
Ważną zasadą jest aby bardzo uważnie podchodzić do ofert samochodów używanych sprzedawanych w bardzo atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj powodem sprzedaży takich pojazdów jest to, że są one nielegalne lub bardzo mocno wyeksploatowane. Mogą mieć również jakąś ukrytą wadę, która sprawia że sprzedawca chce pozbyć się samochodu jak najszybciej. Często więc lepiej jest dołożyć nieco pieniędzy, by w przyszłości ograniczyć wydatki. Konieczne jest sprawdzenie auta pod kątem usterek technicznych, gdyż mogą one być naprawdę głęboko ukryte i ciężkie do wykrycia.

JAK SPRAWDZIĆ CZY SAMOCHÓD NIE BYŁ KRADZIONY?
W przypadku gdy dokumenty samochodu lub jego znaki identyfikacyjne budzą jakiekolwiek wątpliwości wówczas należy od razu zrezygnować z jego kupna. Należy zwracać uwagę na sprawy takie jak skreślenia, zamazania czy poprawki, które nie są potwierdzone przez stosowny urząd komunikacji. Zgadzać się powinny także numer VIN (kod stosowany przez producentów aut) z numerem, który jest wybity na nadwoziu. Numery identyfikacyjne to najczęściej przerabiany przez złodziei element, więc warto dokładniej się im przyjrzeć pod kątem czcionki, sposobu nabicia itd.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Volvo Białystok. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *